Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki

Zebranie Delegatów WMZKosz PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lipca 2013 21:09

Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki w Olsztynie, pragnie poinformować, że w czwartek 25 lipca 2013 roku o godz.13.00 (pierwszy termin) w Olsztynie, w Restauracji ZAKĄTKI EUROPY (ul. Żołnierska 13 a), odbędzie się Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów W-MZKosz. w Olsztynie. W przypadku braku wymaganego kworum, drugi termin przewiduje się w tym samym dniu i miejscu o godzinie13.15.

Informacja o przynależnej liczbie mandatów oraz porządek i regulamin obrad, po zatwierdzeniu przez Zarząd W-MZKosz. w Olsztynie, zostaną przesłane drogą elektroniczną osobnym pismem. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że pełnoprawnym członkiem Warmińsko-Mazurskiego Związku Koszykówki w Olsztynie, posiadającym czynne prawo wyborcze są m.in. kluby i stowarzyszenia, które opłaciły składki członkowskie oraz nie zalegają względem W-MZKosz. w Olsztynie z opłatami związanymi z udziałem w rozgrywkach.

Brak uregulowania zaległości płatniczych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lipca 2013 roku, uniemożliwi Zarządowi W-MZKosz. w Olsztynie przyznanie przynależnych mandatów na Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów.

Ponadto przypominamy, że od dnia 1 grudnia 2010 roku zmianie uległy dane W-MZKosz. dotyczące przepływów finansowych i wszelkie środki należy wpłacać na rachunek utworzony w Banku Ochrony Środowiska:

Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki w Olsztynie 10-563 Olsztyn, ul. Głowackiego 27A

rachunek nr 20 1540 1072 2107 5000 7453 0001

oraz posługiwać się na fakturach wyłącznie następującymi danymi: nazwa:

Warmińsko-Mazurski Związek Koszykówki w Olsztynie adres: 10-563 Olsztyn, ul. Głowackiego 27A nr NIP: 739-380-99-94 Regon: 511404963

 
Program minutowy Meczu Gwiazd 2013 PDF Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2013 08:26

13.30 - rozpoczęcie meczu Młodych Gwiazd dziewcząt, rozgrzewka, prezentacja.

14.00 –mecz dziewcząt. W przerwach pomiędzy kwartami nastąpi wręczenie pucharów dla najlepszych zespołów biorących udział w rozgrywkach wojewódzkich o Puchar Prezesa W-MZKosz.

-po I kwarcie drużyny z rocznika 1999r i młodsze

-po II kwarcie 2000r i młodsze oraz wyróżnienie najlepszego klubu żeńskiego w województwie.

-po III kwarcie 2001r i młodsze.

Po meczu ok.godz.15.30 zostanie zrobione wspólne zdjęcie uczestników meczu i wręczenie nagrody MVP spotkania dziewcząt i wyróżnienie najlepszego klubu męskiego w województwie.

O godz. 15.30 w świetlicy w sali OSiR odbędzie się krótkie spotkanie trenerów podsumowujące sezon 2012/2013.

Godz.16.10 – wręczenie pucharu w rozgrywkach 1997r i młodsi.

16.15 - rozpoczęcie Meczu Młodych Gwiazd chłopców.

-po I kwarcie 1999r i młodsi

-po II kwarcie 2000r i młodsi

-po III kwarcie 2001r i młodsi

Po meczu wręczenie nagrody MVP meczu chłopców.

Ok.godz.18.15 zakończenie imprezy.

Mecze rozgrywamy 4x10 min,zgodnie z przepisami PZKosz z przerwami na rozdanie nagród.

 
Składy drużyn -Mecz Gwiazd 2013 PDF Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2013 08:19

PIERWSZA PIĄTKA PÓŁNOCY(stroje żółte):

WIELGAT Julia(UKS NENUFAR Ełk),SIENKO Vanessa(UKS NENUFAR Ełk) KULPAKA Maja(KKS Olsztyn),MICHALAK Justyna(KKS Olsztyn) I MUZYCZUK Zuzanna (KKS Olsztyn)

oraz PŁATEK Kamila (KKS Olsztyn),SOBOŃ Kinga (KKS Olsztyn),GLINKA Ewa (KKS Olsztyn),KALINOWSKA Ada (KKS Olsztyn),MACIĄG Patrycja (KKS Olsztyn),KARBOWSKA Lidia(MKS Truso Elbląg) i BURDZIAK Karolina(MKS Truso Elbląg)

Trenerzy : Stanisław Koziński i Dorota Gościńska.

PIERWSZA PIĄTKA POŁUDNIA (stroje czerwone)

PERNAK Weronika (UKS Dwójka Działdowo),PIÓREK Weronika(UKS Dwójka Działdowo),SŁUPSKA Magdalena (UKS Trójka Nidzica),GIETKA Maja(UKS Dwójka Działdowo),PIÓRKOWSKA Kinga (UKS Dwójka Działdowo)

oraz KARNIEWSKA Anna (UKS Trójka Nidzica),WĘGIERSKA Maria(UKS Trójka Nidzica),MICHNIEWICZ Paulina(UKS Trójka Nidzica), SZULC Patrycja (UKS Top Spin Olsztynek),DŁUGOŁĘCKA Magda(UKS Top Spin Olsztynek),MROCZYŃSKA Ilona(UKS Top Spin Olsztynek) i BACZKOWSKA Oliwia (UKS Top Spin Olsztynek).

Trenerzy: Beata Wasilewska i Mariusz Obarek.

PIERWSZA PIĄTKA PÓŁNOCY(stroje żółte):

JACKOWSKI Gracjan, Łozowy Mateusz, WŁODARCZYK Marcin, PIECKOWSKI, Dawid ,RESZKA Bartłomiej,

oraz STANISŁA WAJTYS Jakub, KŁOS Kacper, KOWALIK Mateusz, TRUSZKOWSKI Szymon, SIENKIEWICZ Kuba, CHODYNA Mateusz, BRZOSTOWSKI Filip.

TRENERZY: Mariusz Górski ,Cezary Ostowski PIERWSZA PIĄTKA POŁUDNIA(stroje czarne): KRASZEWICZ Piotr, MAJEWSKI Bartosz, HUBER Krystian, KOWALSKI Michał, GRĄDZKI Bartłomiej,

oraz TUŃSKI Filip, BORYS Paweł ,PUZIO Kacper, KACPRZAK Piotr GRZYB Sylwester, SZAREJ Kamil, BUTRYM Kamil.

TRENER: Krzysztof Kowal

 
Warmińsko-Mazurski Mecz Młodych Gwiazd 2013 PDF Drukuj Email
wtorek, 04 czerwca 2013 20:16

Mecz Nadziei Warmii i Mazur w koszykówce dziewcząt rocznik 1999 i młodsze pomiędzy ekipami Północy (Olsztyn, Elbląg, Ełk) oraz Południa (Olsztynek, Nidzica, Działdowo).

POŁUDNIE 1.KARNIEWSKA Anna (UKS TRÓJKA Nidzica) 2.MICHNIEWICZ Paulina(UKS TRÓJKA Nidzica) 3.CHMIELEWSKA Weronika(UKS TRÓJKA Nidzica) 4.WĘGIERSKA Maria(UKS TRÓJKA Nidzica) 5.SŁUPSKA Magdalena. (UKS TRÓJKA Nidzica) 6.KOWALEWSKA Magdalena (UKS TOP Spin Olsztynek) 7.WOŁODŹKO Magdalena(UKS TOP Spin Olsztynek) 8.RUCIŃSKA Julia(UKS TOP Spin Olsztynek) 9.KOWALKOWSKA Julia(UKS TOP Spin Olsztynek) 10.MIRKOWICZ Patrycja(UKS TOP Spin Olsztynek) 11.MROCZYŃSKA Ilona(UKS TOP Spin Olsztynek) 12.PIÓRKOWSKA Kinga (UKS DWÓJKA Działdowo) 13.PERNAK Weronika(UKS DWÓJKA Działdowo) 14.PIÓREK Weronika(UKS DWÓJKA Działdowo) 15.GIETKA Majka(UKS DWÓJKA Działdowo) 16.SKRZAT Marta(UKS DWÓJKA Działdowo)

TRENARZY: Beata Wasilewska i Mariusz Obarek

PÓŁNOCY: 1.BOROWA Paulina (KKS Olsztyn) 2.PŁATEK Kamila(KKS Olsztyn) 3.SOBOŃ Kinga(KKS Olsztyn) 4.GLINKA Ewa(KKS Olsztyn) 5.MUZYCZUK Zuzanna(KKS Olsztyn) 6.BARANOWSKA Natalia(KKS Olsztyn) 7.MICHALAK Justyna(KKS Olsztyn) 8.KULPAKA Maja(KKS Olsztyn) 9.KALINOWSKA Adrianna(KKS Olsztyn) 10.WIELGAT Julia(UKS NENUFAR Ełk) 11.SIENKO Vanessa(UKS NENUFAR Ełk) 12.PODSIADŁY Justyna (MKS TRUSO Elbląg) 13.BURDZIAK Karolina (MKS TRUSO Elbląg)

TRENERZY: Stanisław Koziński i Dorota Gościńska.

 

Mecz Młodych Gwiazd Warmii i Mazur w koszykówce chłopców rocznik 1997/98 pomiędzy ekipami Północy (Olsztyn, Pisz, Działdowo) oraz Południa (Elbląg , Pasłęk Kętrzyn).

Na mecz nominowani zostali zawodnicy :

Północ: 1Reszka Bartłomiej 2 Brzostowski Filip 3 Włodarczyk Marcin 4 Jankowski Gracjan 5 Pieckowski Dawid 6 Chodyna Mateusz 7Łacowy Mateusz 8Jackowski Gracjan 9 Stanislawajtys Jakub 10 Kłos Kacper 11 Kowalik Mateusz 12 Truszkowski Szymon

TRENARZY: Mariusz Górski, Czarek Ostowski

Południe: 1. Majewski Bartosz 2 Huber Krystian 3 Grądzki Bartłomiej 4 Kowalski Michał 5 Borys Paweł 6 Tuński Filip 7 Kraszkiewicz Piotr 8 Puzio Kacper 9 Kacprzak Piotr 10 Grzyb Sylwester 11 Butrym Kamil 12. Szarej Kamil

TRENERZY: Krzysztof Kowal

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA FACEBOOKu

 
Półfinał OOM Kobiet w Olsztynie 11-12.V.2013 PDF Drukuj Email
czwartek, 09 maja 2013 20:04

Sobota 11.05.2013

9:00 - Podlaskie – Pomorskie

11:30 - Warmińsko-Mazurskie – Mazowieckie

17:00 – Podlaskie – Mazowieckie

19:30 – Warmińsko-Mazurskie – Pomorskie

Niedziela 12.05.2013

11:00 – Warmińsko-Mazurskie – Podlaskie

13:30 – Pomorskie – Mazowieckie

Turniej zostanie rozegrany w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji Zespołu Krytych Obiektów Sportowych w Olsztynie ul. Głowackiego 27

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

Losowa fotka...

losowa_fotka (16).jpg

Odwiedziło nas...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś81
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tygodniu154
mod_vvisit_counterTydzień temu460
mod_vvisit_counterW miesiącu1355
mod_vvisit_counterMiesiąc temu1749
mod_vvisit_counterOgółem32832

Przez ostatnie 20 min: 4
Twoje IP: 204.236.235.245
,
Dziś: 23, Lip, 2013

Gościmy...

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Na skróty