Turniej w Przemyślu – wyniki

W dniach 10-12 maja 2013 r. odbył się IX Międzynarodowy turniej w koszykówce dziewcząt i chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Udział w turnieju brały następujące zespoły:

Dziewczęta:
1.       LWÓW – Ukraina
2.       BARDEJOV – Słowacja
3.       MICHALOWCE – Słowacja
4.       PODKARPACIE – Polska

Chłopcy:
1.       LWÓW – Ukraina
2.       EGER – Węgry
3.       MICHALOWCE – Słowacja
4.       PODKARPACIE – Polska

Wyniki poszczególnych meczy:

Dziewczęta
PODKARPACIE – LWÓW                        29:46 (12:8);(10:15);(4:16);(3:7)
MICHALOWCE – BARDEJOV                   77:50 (25:9);(23:11);(16:20);(13:10)
PODKARPACIE – MICHALOWCE            50:102 (11:23; 22:27; 5:27; 12:25)
PODKARPACIE – BARDEJOV                  38:48 (4:15);(12:7);(10:11);(12:15)
LWÓW – MICHALOVCE                         33:53 (13:14);(3:16);(5:8);(12:15)
LWÓW – BARDEJOV                              34:42 (5:4);(7:7);(12:20);(10:11)

Chłopcy
PODKARPACIE – LWÓW                     86:29 (18:7; 19:3; 21:3; 28:16)
EGER – MICHALOVCE                         69:39 (22:8);(19:7);(18:10);(10:14)
PODKARPACIE – EGER                        99:43 (26:12);(25:4);(18:13);(30:14)
PODKARPACIE – MICHALOWCE          96:24 (24:4);(28:7);(25:2);(19:11)
LWÓW – EGER                                   50:56 (13:10);(17:16);(10:15);(10:15)
LWÓW – MICHALOWCE                      64:38 (22:7);(13:14);(12:11);(17:6)        

Tabela końcowa turnieju – dziewcząt

     MICHALOWCE                                       3   3   0   6   232:133
II     BARDEJOV                                              3   2   1   5   140:149
III    LWÓW                                                  3   1   2   4   113:124
IV    PRZEMYŚL                                              3   0   3   3   117:196

Tabela końcowa turnieju – chłopców

I.     PRZEMYŚL                                               3   3   0   6   281:96
II     EGER                                                      3   2   1   5   168:188
III   LWÓW                                                    3    1  2   4   143:180
IV    MICHALOWCE                                        3   0   3   3   101:229

Nagrody indywidualne:

Dziewczęta:
Najlepsza zawodniczka turnieju – Gajdosova Vanessa – Bardejov
Królowa strzelców – Prażmowa Maria – Michalowce

Chłopcy:
Najlepszy zawodnik turnieju – Dzieżkowski Wojciech – Podkarpacie
Król Strzelców – Kala Anatol  - Eger

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

W dziale "Galeria" umieszczono zdjęcia z turnieju

Rss Twitter Facebook
Polski Związek Koszykówki
Lubelski Związek Koszykówki
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.